środa, 27 lipca 2016

Nic nie dzieję się bez powodu.

Nic nie dzieję się bez powodu.

 • Dzisiaj post o ludziach , o nas samych. Ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad tym dlaczego los stawia na mojej drodze takie osoby a nie inne. Fajnie jak poznaje osoby które są wspaniałe i zostają ze mną na dłużej lub nawet na zawsze , jestem za nie wdzięczna z całego serca. Ale są też osoby które po pewnym czasie nagle znikają , mimo że w sercu dalej pozostawiają po sobie ślad. Coraz bardziej dociera do mnie to że żadna osoba nie pojawia się w naszym życiu bez powodu… Zawsze jest jakiś powód tylko nie zawsze go widzimy. Każda osoba w naszym życiu jest nam po coś dana. Nie zawsze to rozumiałam, ponieważ w życiu spotkałam wielu ludzi którzy mnie skrzywdzili. Nie wiedziałam po co oni są mi dani skoro tylko przez nich cierpię… teraz wiem że każda ta osoba dała mi lekcję życia. Każda nauczyła mnie czegoś nowego i chyba każda ta osoba pokazywała mi moją największą słabość czyli naiwność i łatwowierność co do ludzi. Kiedy już miałam dosyć tego  że za szybko ufam obcym ludziom postanowiłam nie ufać im wcale . Stałam się nieufna nawet za bardzo ponieważ w pewnym momencie uświadomiłam sobie że wrzucam wszystkich do jednego worka, w sumie to ktoś mi to uświadomił i ta lekcja naprawdę mi się przydała . Kiedyś poznawałam  wielu złych ludzi i teraz myślę że prawie każdy taki jest. Niestety nad tym muszę popracować bo to nie jest dobre postępowanie co do ludzi. Mam tutaj na myśli bardziej  facetów ponieważ moje szczęście zawsze przyciąga do mnie nieodpowiednich. Kiedy zraziłam się do kilku nie potrafię już otworzyć się przed żadnym i mu zaufać. 

"Los stawia nam w życiu różnych ludzi. Jednych z nich tylko na chwilę, a innych na zawsze. Jedno jest pewne - każda z tych osób czegoś nas uczy."
Teraz wiem że nie ma przypadkowych spotkań i ludzie też nie stają na drodze naszego życia ot tak. Nic nie dzieję się w naszym życiu bez powodu, nic… Każda sytuacja , każdy wybór , każda nowa osoba pojawiająca się w naszym życiu nie pojawia się bez przyczyny ...15 komentarzy:

 1. Bardzo miło mi się czytało.
  Może wspólna obserwacja ? Ja już zaczęłam
  Świetne zdjęcia czekam na kolejny post.
  Zapraszam serdecznie do mnie nowy post
  staram się o współpracę z pewną firmą z branży modowej, byłabym niezmiernie wdzięczna jeśli poklikałabyś w linki do ubrań w moim najnowszym poście i skomentowała pod nim jeśli to zrobiłaś. Umożliwi mi to współpracę z nimi. Z góry pięknie dziękuję :*
  http://nicole-500.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczna bluzeczka *.*


  Zapraszam: http://velina-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia! :)
  pozdrawiam, mikrouszkodzenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. dawno tu nie zaglądałam, wybacz ♥
  poznawanie nowych ludzi jest czymś oczywistym, czymś, co następuje w życiu każdego człowieka. Niestety, nie każdy z nas ma szczęście by trafiać na osoby odpowiednie. Choć z drugiej strony ma to też swoje zalety - tak, jak piszesz, ciężkie doświadczenie uczą nas życia. Gdyby nie nieszczęśliwe miłości, różne choroby czy fałszywi przyjaciele nie rozumielibyśmy czym jest zło. Najtrudniej jest być optymistą, gdy widzi się, jak wiele jest zła.
  Mam nadzieję, że jakoś uda wyzbyć się tego dystansu i podejrzliwości do płci przeciwnej - niestety nie mam na to rady, le gdy już znajdziesz sposób to proszę podziel się nim ze mną, bo mam podobnie... :)
  super stylizacja, przydałaby mi się taka bluza :D sportowa elegancja to coś co lubię :))
  pozdrawiam i zapraszam na rozdawajkę ♥

  stylowana100latka.blogspot.com - KLIK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no widzisz ja tego szczęścia nie mam hihi. Ale nauczyłam już się z tym żyć , będzie co będzie ;) Dziękuje :)

   Usuń
 5. Świetny post ! Czekam na kolejne ;)
  pozdrawiam cieplutko i zapraszam do mnie, będzie mi bardzo miło jeśli zajrzysz, zaobserwujesz xkroljulianx

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę przyznać, że wszystko co ma miejsce w Naszym życiu nie jest bez powodu. Nie bez powodu np.ranią Nas najbliźsi, to ma być nauka na później, żeby dwa razy tego samego błędu nie popełnić. Bardzo motywujący tekst, fajnie, że napisałaś taki post ♥
  http://iam-wiki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. super post i fajne zdjęcia :)

  by-klaudiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń