czwartek, 15 września 2016

Każdego dnia pracuj nad sobą ;)

Każdego dnia pracuj nad sobą ;) 

Heej ;) Ostatnio szukając natchnienia zastanawiałam się długo co mogłabym napisać. I postanowiłam kolejny raz napisać coś co zmotywuję nie tylko mnie ale i wiele innych osób. Ja próbuję motywować się każdego dnia. Bo to nie jest tak że raz uwierzyłam w siebie , swoje możliwości i od razu wszystko mam podane na tacy, nie nie.. tak nie jest. Uważam że nad sobą powinno się pracować całe życie bo to tylko i wyłącznie my kształtujemy siebie i swoją rzeczywistość. To że trzeba nad sobą pracować codziennie, dotarło do mnie wtedy kiedy sama traciłam nadzieję i siłę . I wtedy myślałam : „ o co biega?? przecież swoją pewność siebie i wartość zbudowałam już dawno. Dlaczego teraz nagle chce się poddać ?” … Dlatego że przestałam pracować nad sobą tak jak na początku. Doszłam do wniosku że zaniedbałam siebie przez to że chciałam pomagać wszystkim a zapomniałam o sobie. To jest najgorsze co może być. Zawsze trzeba znaleźć czas dla siebie. W ciszy wsłuchać się w siebie i swoje wnętrze. Człowiek ma się kształtować i doskonalić przez całe życie. Każdego dnia odkrywać siebie i poznawać to czego jeszcze o sobie nie wie. Bo w przyszłości nasze wnętrze będzie bardziej się liczyło niż wygląd. Teraz też powinno ale niestety w dzisiejszych czasach większość osób patrzy na urodę niż na duszę człowieka. Przynajmniej ja w swoim życiu poznałam wielu takich ludzi. Nie patrzą na to co jest w środku tylko na to co na zewnątrz. Mimo że w środku może być pustka to i tak będą zachwycać się tą piękną osobą. Jak ktoś sparzy się kilka razy na pustych osobach na przyszłość zapamięta że liczy się bardziej charakter. Więc do czego zmierzam…. Do tego aby każdego dnia budować w sobie piękno. Wierzyć w siebie w swoją wartość i siłę. Bo tylko od nas zależy jacy jesteśmy, to my kształtujemy siebie. Sami wybieramy kim jesteśmy. I lepiej przyciągać kogoś swoim wnętrzem a nie tylko urodą.


 „Uwierz w siebie a będziesz nie do zatrzymania „ I właśnie tym kieruję się w życiu ;) Uwierzyłam i mimo że nie zawsze jest pięknie i łatwo, walczę . Mimo że upadam , dalej wstaje i walczę bo wiem że chce dążyć do tego co sobie wyznaczyłam. Wiem że chce być najlepszą wersją siebie i krok po kroku nią jestem ;) Mam nadzieję że chociaż trochę zachęciłam Was do pracy nad sobą. :)
A co najważniejsze.. pokochaj siebie i bądź sobą ;) Bądź każdego dnia wdzięczny za to co masz ;) 


16 komentarzy:

 1. twoja figura to miazga!
  btw co do tematyki wpisu, w 100% się z tobą zgadzam, że warto siebie zaakceptować :)
  moze wspolna obserwacja? ja juz i z wielka checia
  buziaczki

  nowy post,za wszystko się odwdzięczam, odpowiadam na kazda obserwacje ;3JUST EMSi

  OdpowiedzUsuń
 2. Mega pozytywny post <3
  Zakochałam się w twojej bluzce, boska!
  Pozdrawiam, obserwuję i zapraszam do mnie
  https://loufly.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też codziennie staram się pracowac nad sobą. Masz takie śliczne nogi, aż pozazdrościc. <3
  justlittlewhiner.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna bluzka :)
  Ja myślę, że warto wierzyć w siebie wtedy jest łatwiej :)

  Zapraszam!
  >> VANILLIA96.BLOGSPOT.COM <<

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z Tobą, że lepiej jest przyciągać kogoś swoim wnętrzem niż samą urodą. Przykre w dzisiejszych czasach jest właśnie to, że większość osób patrzy tylko na wygląd, a mniejszość poznaje charakter danego człowieka. Bardzo ładne zdjęcia! Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny ♥
  wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety tak jest, po swoim doświadczeniu wiem że większość facetów patrzy tylko na urodę..
   Dziękuje ;)

   Usuń
 6. Prawda, trzeba siebie pokochać i każdą wadę zamienić w zaletę :)

  http://roseaud.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak , kocham takie myślenie ;)

   Usuń
 7. Fajne zdjęcia ;) na pewno powinniśmy doceniać to co mamy ;).
  http://modoemi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń